(Tytuł)-> Oklejanie samochodów

(Podtytuł)->Utrwal wizerunek swojej firmy i dotrzyj do nowych klientów.

(Cechy produktu)

  • Samochód firmowy = bezpłatny i mobilny nośnik reklamy
  • Skuteczne utrwalanie wizerunku firmy
  • Możliwość dotarcia do nowych  klientów
  • Dodatkowe zabezpieczenie karoserii
  • Zmiana koloru nadwozia bez ingerencji lakiernika

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

(Opis usługi)

Twoja wizytówka

 

Oklejanie samochodów folią to skuteczna forma przekazu reklamowego. Oklejony pojazd to Twoja wizytówka, która dociera do klientów o każdej porze, bez względu gdzie się znajduje. Pokrycie samochodu folią to również dodatkowe zabezpieczenie karoserii. Wykorzystując folię możemy również zmienić kolor nadwozia Twojego samochodu – mniejszy koszt niż wizyta u lakiernika.

72

Ilość oklejonych smochodów

Realizacje

125

Klientów w gastronomii

253

Realizacji miesięcznie

72

Stałych klientów

25

Lat na rynku

O firmie

Firma INTERFORM rozpoczęła działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz nabywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania nasze doświadczenia oraz potencjał. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych, którzy zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji.  Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, banery reklamowe, litery przestrzenne czy tablice reklamowe, druk wielkoformatowy, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak rozbudowane stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Nasze dotychczasowe zlecenia realizowaliśmy na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Zapraszamy do współpracy. http://interform.com.pl/kontakt.html

Jak działamy?

(Dlaczego interform punkty)

Projekt

 

Zespół projektowy Interform to specjaliści z dyplomami krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ich wiedza i doświadczenie sprawi, że to właśnie Twój samochód wyróżni się na drodze i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

Materiały

 

Do oklejania wykorzystujemy folie wylewane, kanalikowe, na które następnie nakładana jest folia zabezpieczająca przed działaniem promieni UV. Dzięki takiemu zabezpieczeniu, wydruki są trwałe, nie płowieją i nie odbarwiają się. Ponadto jeśli zajdzie taka potrzeba, grafikę samochodową można łatwo usunąć w dowolnym momencie eksploatacji.

Druk

 

Posiadamy nowoczesny park maszyn, dzięki któremu uzyskujemy wysoką jakość druku, soczystość, nasycenie oraz realizm kolorów. Nowoczesne rozwiązania drukarskie to gwarancja trwałości kolorystyki.

Aplikacja

 

Poza wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz druku, najważniejszą czynnością jest umiejętne nałożenie gotowej grafiki na samochód – wymaga to dużej precyzji i cierpliwości. Powierzenie samochodu naszym specjalistom to gwarancja idealnego ułożenia grafiki i trwałości.

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Stańczyka 3

 

tel. (+48 12) 623 25 41
fax (+48 12) 623 25 40

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 9:00 do 17:00

Błąd: Brak formularza kontaktowego.