Maszty i flagi

Zaznacz skutecznie swoją obecność

  • W szybki sposób wyróżnisz swoją lokalizację
  • Wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów opierają się warunkom atmosferycznym.
  • Nowoczesne materiały zapewniają bezpieczeństwo użytkowania
  • Szybki demontaż elementów ruchomych

INTERFORM – Flagi reklamowe Kraków

 

Flagi oraz maszty reklamowe są elementami reklamy zewnętrznej, obecnie spotykanymi coraz częściej. Maszty umieszczane przed Państwa lokalem nadadzą mu prestiż oraz ułatwią potencjalnym klientom lokalizację obiektu. Flagi reklamowe wskazują także na pozycję firmy w branży. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć flagi wykonywane w dwóch technikach. Pierwszą z nich jest metoda sitodruku – najczęściej stosowana przy zamówieniach powyżej kilkunastu sztuk. Drugą techniką jest druk solwentowy wykonywany na materiale syntetycznym stosowany przy druku flag pełnokolorowych. Dzięki tej drugiej metodzie można uniknąć wszystkich ograniczeń jakie nakłada sitodruk oraz obniżyć koszty związane z przygotowaniem druku. W naszej ofercie mamy również maszty z włókna szklanego, które są bardzo trwałe i rzadko wymagają konserwacji. Oferujemy zarówno flagi sztywne oraz takie, które powiewają na wskutek podmuchów wiatru. Istnieje również możliwość zadruku i wykonania jednej sztuki.

Maszty i flagi

Zastosowanie

 

Flagi reklamowe sprawdzają się zarówno do reklam na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Są też doskonałym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju konferencjach, pochodach czy targach ze względu na łatwość ich przewożenia oraz montażu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Państwa firma stanie się widoczna na tle konkurencji, a oryginalny design flag sprawi, że potencjalni klienci szybko je zauważą na tle tych tradycyjnych. Materiał, z którego wykonujemy flagi jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, umożliwia także pranie oraz prasowanie. Wszystkie części ruchome są przystosowane do szybkiego demontażu. Kształt flagi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

Interform – zaufany producent flag reklamowych z Krakowa

 

Jeśli szukają Państwo producenta flag reklamowych w Krakowie wyróżniającego się profesjonalizmem, kreatywnością oraz szybkością działania,koniecznie zapoznajcie się z ofertą INTERFORM. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1991r., a nasza marka cieszy się zaufaniem wśród klientów. Chcą Państwo jak najlepiej zaprezentować swoją firmę? Wystarczy sprawdzić naszą ofertę i skontaktować się z nami w sprawie wyceny.

Realizacje

125

Klientów w gastronomii

253

Realizacji miesięcznie

72

Stałych klientów

25

Lat na rynku

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Jak działamy?

Projekt

 

Zespół Interform opracuje projekt flag zgodnie z Twoimi wytycznymi tak, by w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób reprezentowały Twój biznes.

Materiały

 

Maszty i flagi wykonane są z wysokiej jakości materiałów co zapewnia im trwałość oraz estetyczny wygląd. Wysoka jakość druku oraz technologia wykonania flag gwarantuje ich odporność na promieniowanie UV. Maszty wykonane są z lekkich i wytrzymałych materiałów, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Dzięki temu masz gwarancję, że przez cały okres użytkowania nasze maszty i flagi będą spełniać swoją funkcję.

Wykonanie i logistyka

 

Posiadamy zaplecze produkcyjne, umożliwiające szybką realizację Twojego zamówienia w dowolnych ilościach. Po wykonaniu zlecenia, maszty i flagi zamontujemy w wyznaczonym miejscu i określonym terminie.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Gabrieli Zapolskiej 36

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00