Cięcie laserowe i grawerowanie

Precyzyjni tak jak Twoje zamówienie

  • doświadczenie operatorów
  • doradztwo techniczne
  • nowoczesny park maszynowy
  • precyzja i jakość

Grawerowanie laserowe Kraków

 

INTERFORM oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu grawerowania laserem świadczone na terenie Krakowa. Nasze lasery umożliwiają grawerowanie oraz cięcie w takich materiałach jak metal, szkło, drewno, papier, skóra, guma, korek, ceramika oraz wielu innych tworzywach sztucznych. Stosowana przez nas technologia laserowa zapewnia 100% powtarzalność kształtów, co pozwala na realizacje wielu odważnych koncepcji. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych, producentów oraz agencji reklamowych.

 

Wycinanie laserowe Kraków

 

Na terenie Krakowa świadczymy również usługi z zakresu wycinania laserem. Wycinanie laserem jest jedną z najbardziej nowoczesnych, najszybszych oraz najdokładniejszych metod cięcia blach oraz innych materiałów. Po wykonaniu cięcia tą metodą rzadko potrzebna jest dodatkowa obróbka.

 

Głównym atutem wycinania laserem jest duża szybkość cięcia, która zdecydowanie skraca czas powstawania gotowych wyrobów. Metoda ta jest bardzo elastyczna, nie ma znaczenia jaki kształt chcemy wyciąć. Innymi zaletami wycinania laserowego są m.in. niskie koszty oraz oszczędność materiałów.

 

Wycinanie liter Kraków

 

W ramach usługi wycinania laserowego liter oferujemy wycinanie dowolnych napisów w różnym stylu, wymiarach oraz dowolnym kroju pisma. Obok liter wycinamy także cyfry, które mogą, np. znaleźć zastosowanie jako numery na budynku. Litery wycinane laserem posiadają uchwyty, dzięki którym ich montaż jest bardzo prosty.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy oraz w razie wszelkich pytań na temat usługi cięcia laserowego i grawerowania do kontaktu z naszym biurem.

Posiadamy ploter laserowy DW1625 o dwumodułowej konstrukcji umożliwiającej cięcie i grawerowanie

•Moduł z polem roboczym 2500 mm x 1600 mm. Moc lasera 300W
Duże pole pracy plotera pozwala nie tylko na wycinanie dużych elementów, ale także na ekonomiczne rozmieszczenie detali na arkuszu, co pozwala na oszczędność materiału.

• Moduł z polem roboczym 1200×900 mm.
Posiada możliwość zarówno cięcia, jak i grawerowania w różnych materiałach
Oferujemy wycinanie z wielu materiałów np. z pleksiglasu do 30mm grubości oraz z drewna, skóry, kartonu itp.
W naszym magazynie posiadamy pleksiglas w różnej kolorystyce i grubościach, co umożliwia nam szybką realizację zleceń. Wykonujemy także usługi z materiału powierzonego.

Każdy z wyciętych w naszej firmie elementów można poddać dalszej obróbce, takiej jak: gięcie, klejenie, frezowanie.
Chętnie służymy pomocą i fachową poradą związaną z usługą wycinania laserowego.
Usługi wycinania i grawerowania laserowego są kalkulowanie indywidualnie.

Wycinamy i frezujemy tworzywa sztuczne oraz metale kolorowe

Wycinanie i frezowanie tworzyw sztucznych oraz metali kolorowych to często stosowana technologia w nowoczesnych formach reklamowych. Dzięki niej można wykonywać niezwykle dekoracyjne elementy o dowolnych kształtach i bogatej palecie kolorów.

Używany przez nas ploter frezujący jest niezwykle precyzyjny, a nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na realizację najbardziej skomplikowanych zleceń. Oferujemy zarówno wycinanie dużych form, jak i precyzyjne grawerowanie w tworzywach sztucznych i metalach kolorowych (mosiądz, brąz, miedź i aluminium) oraz cięcie i grawerowanie laserowe.

Chętnie służymy pomocą i fachową poradą związaną z tą usługą.

Realizacje

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Jak działamy?

Nowoczesny park maszynowy

 

Pracujemy w oparciu o ploter laserowy umożliwiającej cięcie na polu roboczym o wymiarach 2500 mm x 1600 mm o mocy 300W oraz ploter laserowy umożliwiającej cięcie i grawerowanie na polu roboczym o wymiarach oraz 1200×900 mm.

Koszty

 

Dzięki ploterowi o dużej powierzchni roboczej, wykorzystujemy w maksymalnym stopniu materiał co jednoznacznie obniża koszty wycięcia określonych elementów. Każdą usługę wycinania i grawerowania laserowego kalkulujemy indywidualnie.

Magazyn

 

W naszym magazynie posiadamy niezbędne materiały w różnej kolorystyce i grubościach, co umożliwia nam szybką realizację zleceń. Wykonujemy także usługi z materiału powierzonego.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Stańczyka 3

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00