Projektowanie

To pasja

  • Projektujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • Profesjonalne projektowanie grafik wektorowych i bitmapowych.
  • Świetna znajomość materiałów i sposobu budowania elementów reklamowych.
  • Programy graficzne
  • Zespół 5 grafików

Cenimy sobie dobre projektowanie.

 

Korzystamy z najnowszych dostępnych wersji oprogramowani: Corel Draw, Adobe Ilustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign
Do dyspozycji klientów jest zespół 5 doświadczonych grafików, w tym osoby z tytułem magistra sztuk pięknych po kierunkach na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jesteśmy zespołem pasjonatów który stworzy zarówno projekt Logo jak też całej księgi znaków.
Podczas projektowania bierzemy pod uwagę różne możliwości wykonawcze. Posiadamy doświadczenie w materiałach i technologiach wykonawstwa elementów reklamowych.

Realizacje

Przykładowy Branding

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Gabrieli Zapolskiej 36

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00