Stojaki i ekspozytory

Systemy wystawiennicze

  • Dowolność kształtu i materiału
  • Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań technicznych
  • Możliwość umieszczenia logotypu lub hasła
  • Własne oświetlenie

Stojaki

Interform – Stojaki reklamowe Kraków

 

Stojaki reklamowe to niezawodny sposób przeznaczony do prezentowania oferty firmy. Wysoka estetyka i praktyczna konstrukcja stojaków zapewnia materiałom promocyjnym doskonałą oprawę, która ma za zadanie wyróżnić je na tle konkurencji oraz przyciągnąć uwagę klienta.

 

Nasza oferta obejmuje modele różnych wymiarów i form, dzięki czemu jesteśmy elastyczni w stosunku do wymagań stawianych przez naszych Klientów. Na naszych stojakach reklamowych mogą Państwo prezentować ulotki, broszury oraz inne materiały firmowe. Oferowane przez nas stojaki są wykonywane z materiałów wysokiej jakości i cechują się wysoką odpornością.

 

Nasze stojaki reklamowe wykonywane są z bezbarwnego PCV albo pleksiglasu, dzięki czemu można umieścić na nich znaki firmowe i dodatkowe treści reklamowe, np. sitodruk, piaskowanie czy grawerowanie. Jeśli szukają Państwo producenta stojaków reklamowych w Krakowie z wieloletnim doświadczeniem, to dobrze trafiliście. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz szeroka gama, wysokiej jakości produktów.

 

Oferujemy również możliwość zrealizowania stojaków reklamowych na specjalne zamówienie, z możliwością umieszczenia drukowanego lub grawerowanego logotypu Państwa firmy.

 

Stojaki reklamowe – gdzie wykorzystać?

 

Stojaki reklamowe kojarzą się zwykle wystawami sklepowymi, jednak nie tylko tam mają zastosowanie. Stojaki można użyć przy promocji firmy lub jej produktów na wszelkiego rodzaju targach, prezentacjach oraz pokazach. Jest to skuteczna forma zwrócenia uwagi klientów na nasze produkty. Jeśli planują Państwo kampanię promocyjną produktu lub firmy, rozwiązanie w postaci stojaków reklamowych sprawdzi się w każdym miejscu.

Ekspozytory i monetnice

Obok stojaków reklamowych w naszej ofercie znajdą Państwo także ekspozytory, dzięki którym będą mogli Państwo efektywnie zaprezentować swoje wyroby klientom. Monetnice, czyli podstawki do wydawania reszty, to świetne uzupełnienie akcji promocyjnych. Monetnice wykonujemy w różnych kształtach, zgodnie z zaleceniami klienta, z tworzyw sztucznych oraz szkła. Można na nich umieścić pełnokolorowe reklamy produktów. Jeśli takie jest życzenie klienta, możemy przygotować również monetnice z niewielkim artykułem w jej wnętrzu.

Realizacje

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Jak działamy?

Pracownicy

 

Podstawą naszego sukcesu są wysoce wykwalifikowani pracownicy. To właśnie dzięki ich umiejętnościom i kreatywności realizujemy każde zlecenie. Najlepszym dowodem na najwyższą jakość realizacji jest zadowolenie naszych klientów.

Wykonanie

 

Do tworzenia stojaków i ekspozytorów wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, dzięki czemu realizacje są estetyczne, trwałe, proste w montażu oraz łatwe w przechowywaniu. Zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego też każdy projekt jest niepowtarzalny. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu Twoją wizję zamieniamy w rzeczywistość.

Logistyka

 

Posiadamy zaplecze produkcyjne, umożliwiające szybką realizację Twojego zamówienia w dowolnych ilościach. Po wykonaniu zlecenia, stojaki i ekspozytory dostarczymy w wyznaczone miejsce i w określonym terminie.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Stańczyka 3

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00