Tablice i systemy informacji wymiennej

Podnieś prestiż wnętrz stosując tablice i system informacji wymiennej

  • Nadają prestiż Twojej firmie
  • Umożliwiają szybką identyfikację, działów, pomieszczeń i pracowników
  • Różnorodność materiałów i kolorystyki
  • Możliwa szybka wymiana elementów / modułów

Tablice i systemy informacji wymiennej

 

Tablice oraz systemy informacji zewnętrznej służą szybkiej identyfikacji budynków, pomieszczeń, pracowników lub instytucji. W naszej ofercie znajdą Państwo tablice idealne do oznakowania budynków, m.in. numer na budynek. Wykonujemy różnej wielkości projekty – od małych tabliczek przydrzwiowych do dużych tablic informacyjnych. Nasze rozwiązania wyróżniaj się na tle konkurencji tym, że klient może w dowolnej chwili dokonać szybkiej i łatwej wymiany treści znajdującej się na tablicy. Pozwala to zaoszczędzić koszty oraz czas, związany z wykonaniem oraz montażem nowej tabliczki.

 

Podświetlany numer na budynek

 

Aby odróżnić firmę na tle konkurencji szczególnie polecamy podświetlany numer na budynek, który nada mu prestiż oraz zapewni widoczność. Takie rozwiązanie sprawi, że budynek będzie widoczny nawet nocą. Oznakowanie budynków jest szczególnie ważne, ponieważ to pierwsza rzecz, którą widzi potencjalny klient, przechodząc obok budynku. Jest to także ważne do lokalizacji budynku, ponieważ kiedy numer nie jest widoczny, zainteresowany może po prostu nie zauważyć lokalu. Numer na budynek musi być więc przede wszystkim widoczny, najlepiej z pewnej odległości oraz oryginalny, żeby od razu przykuł uwagę.

 

Tabliczki informacyjne

 

W naszej ofercie obok oznakowania budynków można znaleźć również wykonanie różnego rodzaju tabliczek informacyjnych. Powstają one poprzez połączenie ze sobą różnych profili systemowych, które są wykonane z różnych materiałów. Na Państwa życzenie możemy tworzyć tabliczkę na podstawie indywidualnych preferencji, np. mogą być to tabliczki ze szkła, stali nierdzewnej, pleksiglasu lub innych. Nasi pracowniku pomogą Państwu dobrać odpowiednią kolorystykę tabliczki, która nie tylko nada firmie prestiż, ale także wyróżni ją na tle konkurencji.

 

Oznakowanie budynków – Interform, zaufany producent

 

Szukają Państwo numeru na budynek, który przyciągnie uwagę klientów lub tabliczki informacyjnej, która nada jej prestiż? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wypełniając formularz na stronie internetowej mogą Państwo uzyskać informacje na temat wyceny zamówienia. Zapraszamy do współpracy – zespół Interform.

Realizacje

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Jak działamy?

Projekt

 

Zespół Interform opracuje projekt zgodnie z Twoimi wytycznymi tak, by zamówiony system informacji wymiennej nadał wyjątkowy charakter wnętrzom.

Materiały

 

Systemy informacji wewnętrznej wykonujemy z wysokiej jakości materiałów co zapewnia im trwałość oraz estetyczny wygląd.

Wykonanie i logistyka

 

Posiadamy zaplecze produkcyjne, umożliwiające szybką realizację Twojego zamówienia w dowolnych ilościach. Ze względu na małe gabaryty istnieje możliwość samodzielnego montażu przy użyciu podstawowych narzędzi.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Gabrieli Zapolskiej 36

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00