Billboardy reklamowe i Tablice reklamowe

Dotrzyj do nowych odbiorców i zarabiaj na reklamie

  • Efektywny i skuteczny przekaz
  • Szybka wymiana promowanej treści
  • Posiadają własne źródło zasilania (opcjonalnie)
  • Trwała i bezpieczna konstrukcja w użytkowaniu
  • Dodatkowe źródło dochodu

Interform – producent Billboardów reklamowych i Tablic reklamowych

 

Jesteśmy producentem Billboardów i tablic reklamowych z siedzibą w Krakowie. Nasza oferta obejmuje szyldy oraz tablice wolnostojące różnego rodzaju – od tych najprostszych, które są wykonywane na blasze, po tablice, które zwierają elementy grafiki przestrzennej. Nasze doświadczenie oraz stosowanie podczas produkcji materiałów o odpowiedniej trwałości i estetyce, sprawia, że nasze reklamy to produkty wysokiej jakości, odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

 

Nie tylko projektujemy, ale także wykonujemy tablice reklamowe, które można zastosować na dowolnym podłożu oraz w dowolnej wielkości – od małych tabliczek na drzwi po tablice, które mają powierzchnie kilku metrów kwadratowych. Nasze realizacje charakteryzują się dużą precyzją wykonania oraz trwałą i bezpieczną konstrukcją. Dzięki tablicom reklamowym mogą Państwo dotrzeć do nowych odbiorców oraz zwiększyć efektywność i skuteczność przekazu reklamowego.

 

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych wykonujemy pełnokolorowe plansze, tablice oraz szyldy metodą druku solwentowego. Dzięki wykorzystaniu tej techniki druk dłużej zachowuje wysoką jakość oraz jest o wiele bardziej wytrzymały na zmieniające się warunki atmosferyczne.

 

Tablice reklamowe LED

 

W naszej ofercie znajdą Państwo tablice reklamowe LED różnych kształtów, które dopasowujemy zawsze do Państwa potrzeb. Do każdej takiej tablicy dodajemy oprogramowanie, żeby klient mógł sam, dowolnie, zmieniać napis pojawiający się na tablicy. Tablice reklamowe na pewno sprawdzą się w dużych miastach takich jak Kraków. Obecnie możliwe jet zarządzanie treścią wyświetlaną na tablicach z dowolnego miejsca z wykorzystaniem łącza internetowego.

 

Sprawdź naszą ofertę i już dzisiaj i stań się widoczny dzięki zastosowaniu profesjonalnych tablic reklamowych.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy oraz w razie wszelkich pytań na temat naszych produktów do kontaktu z naszym biurem.

Realizacje

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Jak działamy?

Projekt

 

Zespół Interform opracuje projekt konstrukcyjny tablic reklamowych oraz uzyska niezbędne uzgodnienia i pozwolenia na ich montaż i lokalizację.

Materiały

 

Tablice reklamowe i billboard wykonujemy z wysokiej jakości materiałów co zapewnia im trwałość oraz estetyczny wygląd. Konstrukcje spełniają rygorystyczne normy dotyczące bezpieczeństwa i trwałości (normy obciążenia wiatrem). Dzięki temu masz gwarancję, że przez cały okres użytkowania nasze tablice reklamowe i billboardy będą spełniać swoją funkcję.

Wykonanie i logistyka

 

Posiadamy zaplecze produkcyjne, umożliwiające szybką realizację Twojego zamówienia w dowolnych ilościach. Po wykonaniu zlecenia, tablice reklamowe i billboardy zamontujemy w wyznaczonym miejscu i określonym terminie. Dysponujemy niezbędnym sprzętem i ekipą monterką do montażu tablic oraz billboardów.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Gabrieli Zapolskiej 36

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00