Ścianki wystawiennicze

Zaprezentuj swoja firmę na targach i konferencjach

Ścianka wystawiennicza – niezawodny i skuteczny sposób prezentacji firmy

 

Ścianka wystawiennicza stanowi doskonałe narzędzie służące do profesjonalnej prezentacji firmy i skutecznej promocji oferowanych produktów. Szerokie zastosowanie ścianki wystawienniczej sprawia, że ta forma reklamy jest z powodzeniem wykorzystywana zarówno podczas imprez targowych, jak w czasie konferencji. Ścianka wystawiennicza może być również wykorzystana jako element dekoracyjny w siedzibie firmy. Proponowana forma reklamowa umożliwia wyeksponowanie różnorodnych wiadomości w bardzo krótkim czasie i to na dużej powierzchni informacyjnej. Dodatkowym atutem przemawiającym za atrakcyjnością proponowanego rozwiązania jest zgrabne i kompaktowe opakowanie ścianki. Elementy ścianki wystawienniczej, w tym wykorzystana grafika, mieszczą się do jednego, maksymalnie dwóch kufrów, które podczas prezentacji mogą posłużyć jako trybunka konferencyjna.

 

Ciekawy i niepowtarzalny projekt

 

Imprezy targowe sprzyjają budowaniu pozytywnego wizerunku firmy w świadomości klientów. Jest to doskonała okazja do nawiązania lukratywnych kontraktów i zyskania znaczącej pozycji na rynku. Warto zatem zainwestować w ciekawy i niepowtarzalny projekt reklamowy, dzięki któremu z łatwością przekażemy najbardziej istotne informacje potencjalnemu klientowi. Stoiska targowe zaprojektowane z wykorzystaniem proponowanych ścianek wystawienniczych wyróżniają się znaczącymi walorami praktycznymi, a co więcej cieszą oko niebanalnymi rozwiązaniami architektonicznymi.

 

Nasza oferta

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty asortyment elementów ekspozycyjnych. Proponujemy innowacyjne rozwiązania reklamowe, takie jak standy banerowe, różnego rodzaju rozkładane ścianki reklamowe, funkcjonalne stoiska degustacyjne i promocyjne oraz rozbudowane stoiska jedno i wielopoziomowe. Decydując się na usługi firmy INTERFORM mają Państwo gwarancję, że otrzymane ścianki wystawiennicze cechują się ergonomicznymi rozwiązaniami oraz wysokimi walorami estetycznymi. Dokładamy wszelkich starań, aby ekspozycje budowane z wykorzystaniem naszych produktów były łatwe w montażu i transporcie.

Ścianki wystawiennicze

Ścianka wystawiennicza stanowi profesjonalne i sprawdzone narzędzie służące prezentacji firmę i promocji jego produktów. Znajduje ona swoje zastosowanie na imprezach targowych, konferencjach, prezentacjach. Ta forma reklamowa umożliwia wyeksponowanie informacji w krótkim czasie na dużej powierzchni. Wszystkie elementy ścianki łącznie z grafiką mieszczą się do dwóch, lub jednego kufra, który podczas prezentacji pełni rolę trybunki konferencyjnej. Oferujemy dwa rodzaje ścianek wystawienniczych ścianki wystawiennicze łukowe oraz ścianki wystawiennicze proste.

Ścianki wystawiennicze łukowe

Charakterystyka ścianek wystawienniczych łukowych:

 • Wysokość systemu: 223 cm
 • Dostępne szerokości systemu w linii prostej: 130 cm, 200 cm, 270 cm, 330 cm
 • Materiał konstrukcyjny: aluminium
 • Ilość plansz graficznych w systemie: od 3 do 6 sztuk
 • Wymiary pojedynczej planszy graficznej: panel frontowy 235 x 70,6 cm, panel boczny 235 x 64,1 cm
 • Akcesoria: oświetlenie (lampy halogenowe – 2 szt.), opakowanie transportowe
 • Trybunka konferencyjna jedno- lub dwuczęściowa

Ścianki wystawiennicze proste

Charakterystyka ścianek wystawienniczych prostych:

 • Wysokość systemu: 223 cm
 • Dostępne szerokości systemu w linii prostej: 135 cm, 210 cm, 285 cm, 360 cm
 • Materiał konstrukcyjny: aluminium
 • Ilość plansz graficznych w systemie: od 3 do 6 sztuk
 • Wymiary pojedynczej planszy graficznej: panel frontowy 223 x 74,3 cm, panel boczny 223 x 67,3 cm
 • Akcesoria: oświetlenie (lampy halogenowe – 2 szt.), opakowanie transportowe
 • Trybunka konferencyjna jedno- lub dwuczęściowa

Realizacje

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Jak działamy?

Pracownicy

 

Podstawą naszego sukcesu są wysoce wykwalifikowani pracownicy. To właśnie dzięki ich umiejętnościom i kreatywności realizujemy każde zlecenie. Najlepszym dowodem na najwyższą jakość realizacji jest zadowolenie naszych klientów.

Wykonanie

 

Do tworzenia stoisk oraz scenografii wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, dzięki czemu realizacje są estetyczne, trwałe, proste w montażu oraz łatwe w przechowywaniu. Zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego też każdy projekt jest niepowtarzalny. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu Twoją wizję zamieniamy w rzeczywistość.

Bezpieczeństwo

 

Stoiska targowe wykonane przez Interform zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz montażu i demontażu.

Logistyka

 

Jesteśmy elastyczni i posiadamy ogromne możliwości logistyczne i produkcyjne dzięki którym w jednej firmie mogą Państwo zamówić większość usług dla swojego wydarzenia.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Stańczyka 3

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00