Gabloty

Zaprezentuj ważne dla Ciebie informacje w naszych gablotach.

  • Ekspozycja wewnętrzna i zewnętrzna
  • Różnorodność wymiarów
  • Bezpieczeństwo użytkowania po uszkodzeniu witryny
  • Dowolność powierzchni ekspozycji (magnetyczna, tekstylia, korek)

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gablot reklamowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Gabloty można sklasyfikować na jednodrzwiowe, dwudrzwiowe, przesuwne oraz na konstrukcji wolnostojącej. Gabloty przesuwne występują tylko w obrębie gablot wewnętrznych. Tylna ścianka gabloty może być wykonana z korka, z tkaniny lub z blachy umożliwiającej zastosowanie magnesów do umiejscowienia informacji wewnątrz gabloty. Płyta wewnętrzna z blachy jest to jedyną formą ścianki tylnej adekwatną do zastosowania na zewnątrz. Możliwość wykorzystania specjalnych materiałów, takich jak np. szkło bezpieczne sprawia, że nawet gabloty narażone na uszkodzenia nie stanowią zagrożenia dla ludzi.

Realizacje

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Jak działamy?

Pracownicy

 

Podstawą naszego sukcesu są wysoce wykwalifikowani pracownicy. To właśnie dzięki ich umiejętnościom i kreatywności realizujemy każde zlecenie. Najlepszym dowodem na najwyższą jakość realizacji jest zadowolenie naszych klientów.

Wykonanie

 

Tworząc gabloty wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, dzięki czemu realizacje są estetyczne, trwałe i proste w montażu. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu Twoją wizję zamieniamy w rzeczywistość.

Bezpieczeństwo

 

Gabloty wystawowe,  wykonane przez Interform zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania a także zapewniają bezpieczny demontaż gabloty w przypadku jej uszkodzenia.

Logistyka

 

Jesteśmy elastyczni, posiadamy ogromne możliwości logistyczne i produkcyjne, dzięki którym w jednej firmie mogą Państwo zamówić większość gablot i otrzymaj je w wyznaczonym miejscu o określonym czasie.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Gabrieli Zapolskiej 36

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00