Oklejanie samochodów

Utrwal wizerunek swojej firmy i dotrzyj do nowych klientów.

  • Samochód firmowy = bezpłatny i mobilny nośnik reklamy
  • Skuteczne utrwalanie wizerunku firmy
  • Możliwość dotarcia do nowych  klientów
  • Dodatkowe zabezpieczenie karoserii
  • Zmiana koloru nadwozia bez ingerencji lakiernika

Interfom – oklejanie samochodów Kraków

 

Oklejanie samochodów folią stanowi skuteczną formę przekazu reklamowego. Jest to ciekawa wizytówka firmy, która jest w stanie dotrzeć do potencjalnych klientów o każdej porze dnia i w każdym miejscu. Firma jest tam, gdzie jej samochód – ciągle w ruchu, blisko klientów.

 

Po oklejeniu samochód staje się mobilnym nośnikiem reklamy. Dzięki temu, reklama dociera do wielu miejsc, zwraca uwagę, gdy się porusza, a w czasie, kiedy samochód jest zaparkowany funkcjonuje jako Twoja powierzchnia reklamowa. Dodatkowo, reklama tego typu utrwala wizerunek Twojej firmy, propaguje logo oraz dostarcza potencjalnym klientom dane kontaktowe. Nasze eleganckie, nowoczesne, projekty z pewnością dodają też prestiżu.

 

Oklejanie pojazdów zabezpiecza karoserię

 

Oklejanie aut stanowi również dodatkowe zabezpieczenie karoserii. My gwarantujemy, że będzie ono przeprowadzone solidnie i sprawnie.

 

Zmiana koloru samochodu w Krakowie

 

Oklejanie samochodów można wykorzystać w jeszcze innym celu. Przy użyciu folii możemy zmienić koloru samochodu. Jest to ciekawa i możliwa do wielokrotnego zastosowaniu forma zmiany koloru auta – możemy ją bowiem stosować wtedy, gdy jest to pilnie potrzebne, ale także wtedy, gdy po prostu przyjdzie nam taka ochota. Oklejenie samochodu folią z pewnością ukryje również ewentualne niedoskonałości w jego karoserii.

 

Naklejki na samochód Kraków

 

Możemy również przygotować mniej absorbującą formę metemforzmy– naklejki na samochód. Stworzyliśmy z powodzeniem już dziesiątki tego typu realizacji dla firm z wielu branży.

 

Możemy Państwu zaoferować:

 

oklejanie samochodu pod kątem reklamowym,
zmianę koloru samochodu,
naklejki ozdobne na auto,
zabezpieczenie karoserii niezależnie od celu, do jakiego folia została użyta.

 

Oklejanie samochodów Kraków Interfom – zapraszamy do współpracy

 

Zapraszamy do kontaktu. Wysłuchamy preferencji, wskażemy różne rozwiązania i wypracujemy wyjątkowy projekt dla Twojego auta firmowego! Od tej pory nawet stanie w korku będzie korzystne dla Twojej firmy!

Realizacje

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Jak działamy?

Projekt

 

Zespół projektowy Interform to specjaliści z dyplomami krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ich wiedza i doświadczenie sprawi, że to właśnie Twój samochód wyróżni się na drodze i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

Materiały

 

Do oklejania wykorzystujemy folie wylewane, kanalikowe, na które następnie nakładana jest folia zabezpieczająca przed działaniem promieni UV. Dzięki takiemu zabezpieczeniu, wydruki są trwałe, nie płowieją i nie odbarwiają się. Ponadto jeśli zajdzie taka potrzeba, grafikę samochodową można łatwo usunąć w dowolnym momencie eksploatacji.

Druk

 

Posiadamy nowoczesny park maszyn, dzięki któremu uzyskujemy wysoką jakość druku, soczystość, nasycenie oraz realizm kolorów. Nowoczesne rozwiązania drukarskie to gwarancja trwałości kolorystyki.   .

Aplikacja

 

Poza wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz druku, najważniejszą czynnością jest umiejętne nałożenie gotowej grafiki na samochód – wymaga to dużej precyzji i cierpliwości. Powierzenie samochodu naszym specjalistom to gwarancja idealnego ułożenia grafiki i trwałości.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Gabrieli Zapolskiej 36

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00