Frezowanie CNC

  • Doświadczenie operatorów
  • Doradztwo techniczne
  • Nowoczesny park maszynowy
  • Jakość i precyzja

Wycinanie i frezowanie CNC tworzyw sztucznych to technologia stosowana w nowoczesnych formach reklamowych, wykończeniu elementów budowlanych i przemysłowych. Dzięki tej technologii można wykonać niezwykle precyzyjne i dekoracyjne elementy w dowolnych kształtach i bogatej palecie kolorów.

Maszyna frezująca CNC którą posiadamy umożliwia wykonanie form 3D dzięki modułowi 3D oraz różnego rodzaju operacji przecinania materiałów na wylot, częściowego zagłębiania w materiale – rowki, stopnie, zagłębiania o różnym kącie i wykończeniu w zależności od kształtu freza.

Nasza frezarka CNC posiada pole robocze o rozmiarze 4100 x 2100 mm co pozwala używać maksymalne dostępne w handlu formaty materiałów i umożliwia ekonomiczny rozkrój tych płyt.

Wrzeciono 9kW pozwala bez wysiłku na prace w materiałach takich jak warstwowych płyt kompozytowych (Dibond, laminaty HPL), plexi (PMMA), PCW (PVC), poliwęglan(PC), PET (poliester), Corian oraz STARON, HIPS, ABS (polistyren), polietylen (HDPE), PP (polipropylen), drewna i materiałów drewnopochodnych (płyty MDF, sklejka) oraz aluminium.

Wbudowany stół próżniowy pozwala na szybki i pewne utrzymanie materiału dzięki czemu można wykonywać precyzyjne frezowanie cnc na żądanej głębokości np. 0.35 mm

Przy użyciu odpowiednich frezów wykonujemy różne zadania uzależnione od frezowanego materiału.

Płyty warstwowe

poprzez frezowanie można wycinać różne kształty oraz stopnie i nawiercenia. Dzięki frezom stożkowym możemy wykonywać rowki umożliwiające zaginanie materiału bez użycia maszyn gnących. Materiały te dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej i wykończeniu matowym oraz błyszczącym nie wymagających dodatkowego lakierowania, co skraca proces produkcji. Materiały te są odporne na warunki atmosferyczne dlatego z powodzeniem stosuje się je w reklamie zewnętrznej oraz wewnętrznych elementach oznakowania. Technologia frezowania cnc znajduje zastosowanie np. w nietypowych obudowach dla budownictwa, elementach zabudowy kuchennej, drzwiowej zabudowy na wymiar, okapów i osłon w celu ukrycia widocznych połączeń hydraulicznych lub wentylacyjnych na wymiar. Dzięki możliwości frezowania dużych formatów jesteśmy wstanie również wykonać systemowe elewacje oraz wszelkie wykończenia elementów elewacyjnych prezentujących się nowocześnie i elegancko np. wejścia do budynku połączone z oznakowaniem reklamowym.

Plexi ( PMMA)

frezujemy każdą grubość płyt od najcieńszych materiałów po 30 mm plexi. Stosując frezowanie CNC stopni możemy przygotować materiał do wykonywania liter przestrzennych w celu doklejenia boku z aluminium, jak i również wykonujemy zagłębienie pod litery wykonywane w bloku do podświetleń w celu umieszczenia oświetlenia LED. Wykonując różnego rodzaju podcięcia i rowki przygotowujemy materiał pod klejenie oraz gięcie wszystkie elementy do wykonywania elementów POS oraz klejonych elementów z plexi jak kuwetki, pudełka, klosze.

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Stańczyka 3

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00