Kasetony, Otoki, Neony, LED

Efektywne wyróżnienie miejsca Twojej działalności

  • Nadają prestiż placówce
  • Komponują się z fasadą budynku
  • Umożliwiają szybką identyfikację miejsca
  • Posiadają własne źródło zasilania

Interform – Kasetony reklamowe, Otoki reklamowe

Firma INTERFORM to wiodący producent kasetonów świetlnych od 30 lat.

Realizacje

Interform – Producent Kasetonów Reklamowych  i Otok reklamowych.

 

Kasetony i otoki reklamowe stanowią jedną z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych form reklamy zewnętrznej. Z powodzeniem korzystają z nich zarówno małe, lokalne przedsiębiorstwa, firmy rodzinne jak i międzynarodowe korporacje z każdego sektora biznesu. Nic w tym dziwnego – to jednorazowa inwestycja przynosząca wymierne korzyści przez lata. Estetycznie i solidnie wykonane kasetony podnoszą prestiż prowadzonej działalności, zwiększają rozpoznawalność marki i znacznie ułatwiają znalezienie placówki niezależnie od pory dnia czy pogody.

Firma INTERFORM to wiodący producent kasetonów świetlnych od 30 lat. Wykonujemy kasetony i otoki w dowolnym kształcie oraz rozmiarze ze stali, aluminium, pleksiglasu, dibondu oraz innych tworzyw sztucznych. Z naszych usług korzystają galerie handlowe, banki, stacje benzynowe i przedsiębiorstwa z każdego sektora rynku. Zobacz, jak możemy zwiększyć widoczność Twojej firmy.

Oferowane rodzaje kasetonów reklamowych

W zależności od miejsca ekspozycji, rozmiaru, kształtu, budżetu i indywidualnych oczekiwań, proponujemy naszym klientom szeroką gamę dostępnych rozwiązań.

Kasetony z ramą aluminiową z licem z pleksigalsu

Mocna i trwała konstrukcja, jaką posiadają kasetony reklamowe tego typu, umożliwia ich zastosowanie w każdych warunkach.

W przypadku kasetonów dłuższych niż 3 m zaleca się zastosowanie poliwęglanu komorowego jako wypełnienia. Przy większych partiach kasetonów możliwa jest technologia termoformowania, która pomoże uzyskać atrakcyjny kształt.

Kasetony formowane z tworzyw sztucznych

Tego typu kasetony podświetlane to bardzo atrakcyjna odmiana reklamy świetlnej. Jako doświadczony producent kasetonów reklamowych potrafimy wykonać reklamy świetlne o dowolnych kształtach. Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Kaseton świetlne dostępne w naszej ofercie zachowują estetyczny wygląd przez wiele lat.

Kasetony wykonane w technologii napinanego lica

Zastosowanie tak zwanego elastycznego lica umożliwia wykonanie kasetonów o dużym rozmiarze. Kasetony te są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. W połączeniu z wielkoformatowym drukiem solwentowym taka reklama świetlna jest bardzo atrakcyjna.

Kasetony podświetlane wykonane w technologii napinanego lica

Dzięki zastosowaniu tak zwanego elastycznego lica, możemy uzyskać dowolny rozmiar kasetonów reklamowych. Kraków, Paryż i Madryt, to tylko niektóre z miast w, których znajdują się nasze realizacje. Warto dodać, że wszystkie nasze kasetony są odporne na każde warunki atmosferyczne, a do tego również na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli połączymy je z wielkoformatowym drukiem solwentowym, to taka reklama świetlna jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

Kasetony z dibondu, aluminum, kortenu

Dibond to laminat polietylenowo-aluminiowy. który przeważnie wypełniony jest kolorowym lub bezbarwnym pleksiglasem, uzyskując nadzwyczajne efekty. Powstają z niego kasetony podświetlane, które są niezwykle estetyczne i trwałe, a przy tym mogą być z powodzeniem stosowane zarówno na elewacjach, jak i we wnętrzach.

Nie wiesz na co się zdecydować? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Chętnie podpowiemy, który wariant będzie najkorzystniejszy dla Twojego biznesu.

Otoki reklamowe

Otoki reklamowe, znane też jako attyki, fryzy lub blendy, to nieodłączny element oznakowania stacji benzynowych, myjni samochodowych i innych wolnostojących lokali. Ze względu na swoją dużą powierzchnię stanowią idealne miejsce do zaprezentowania logotypu i/lub hasła reklamowego. Oferowane przez Interform otoki są trwałe, odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne i przede wszystkim skuteczne – wyraźnie widać je z dużej odległości zarówno za dnia, jak i w nocy.

INTERFORM – kasetony reklamowe z górnej półki

Co nas wyróżnia? Rozbudowany, własny park maszynowy pozwalający realizować najbardziej skomplikowane zamówienia szybko i bez konieczności angażowania podwykonawców. Zlecając nam wykonanie kasetonów na elewacje lub do wnętrz budynków macie pewność, że otrzymacie produkt wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie, którego ostateczny wygląd będzie w każdym detalu zgodny z uzgodnionym projektem.

W przypadku braku gotowego projektu, przygotuje go zespół designerów firmy Interform. To absolwenci krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych z obszerną wiedzą i praktyką z zakresu planowania przestrzennego i współczesnego wzornictwa. Projektowane przez INTERFORM kasetony reklamowe doskonale spełniają swoje zadanie: są skuteczne, estetyczne, współgrają z kodem wizualnym marki, fasadą budynku i harmonijnie wpisują się w przestrzeń miejską.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Jak działamy?

Projekt

 

Zespół projektowy Interform przygotuje projekt zgodnie z Twoimi wytycznymi tak, by zamówione kasetony i otoki reklamowe idealnie komponowały się fasadą budynku nadając prestiżowy charakter placówce.

Materiały

 

Kasetony i otoki wykonujemy z wysokiej jakości materiałów co zapewnia im trwałość oraz estetyczny wygląd. Wykorzystujemy technologię, która umożliwia zamontowanie niezależnego źródła zasilania.

Wykonanie i logistyka

 

Posiadamy zaplecze produkcyjne, umożliwiające szybką realizację Twojego zamówienia w dowolnych ilościach. Po wykonaniu zlecenia, kasetony i otoki reklamowe zamocujemy w wyznaczonym miejscu i określonym terminie.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Gabrieli Zapolskiej 36

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00