Druk wielkoformatowy

Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia

  • Fotograficzna jakość wydruku (max. 1440 dpi)
  • Wydruk odporny na czynniki atmosferyczne i promienie UV
  • Różnorodne podłoże zadruku
  • Kompleksowa obsługa od projektu po montaż

Interform – Druk wielkoformatowy Kraków

 

Praktycznie nieograniczone powiększanie zdjęć i projektów oraz drukowanie ich na różnych nośnikach – to główne zalety reklamy wielkoformatowej. Nośnikami jakie wykorzystują wydruki wielkoformatowe mogą być np. siatka lub płótno. Nasza drukarnia wielkoformatowa wykorzystuje druk solwentowy, który ma zastosowanie również przy wykonywaniu takich elementów reklamy jak np. plakaty, tablice, szyldy, billboardy, kasetony świetlne czy ścianki wystawiennicze. Po zadruku możemy wykonać plotowanie, pozwalające na wycięcie wydruku po obrysie kształtu wydruku .

Opis materiałów do wydruków wielkoformatowych którymi dysponujemy:

Wysoka jakość i trwałość – najlepszy wydruk wielkoformatowy w Krakowie

 

Fotograficzna jakość wydruku (max. 1440 dpi) oraz odporność na czynniki atmosferyczne i promienie UV – to cechy produktów naszej drukarni wielkoformatowej (Kraków, ul. Stańczyka 3).

 

Druk wielkoformatowy gwarantuje więc znakomitą jakość prezentowanego nadruku. Jest to bardzo nowoczesna technologia. Kompleksowa obsługa od projektu po montaż to kolejny atut naszej drukarni wielkoformatowej. Kraków widział już niejedną naszą realizację. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje, obejmujące również plotowanie.

 

Drukarnia wielkoformatowa Kraków

 

Obszar Krakowa nie wyznacza granic naszej działalności. Wykonaliśmy wiele realizacji współpracując z firmami z innych miast. Oferujemy również Państwu możliwości zamówienia druku wielkoformatowego za pośrednictwem Internetu. Gwarantujemy szybką przesyłkę kurierską zrealizowanych zamówień.

 

Druk wielkoformatowy – stosowane materiały

 

folia monomeryczna – biała i bezbarwna, w wersji matowej i błyszczącej, stosowana najczęściej do oklejania powierzchni płaskich w grafikach
folia wylewana – biała z powierzchnią błyszczącą, do druku grafik naklejanych na pojazdach, doskonale dopasowująca się do przetłoczeń
folia translucentna – biała o powierzchni matowej, do druku w reklamach podświetlanych, takich jak kasetony lub litery przestrzenne
folia one way vision – dziurkowana biała z czarnym spodem, do oklejania witryn zewnętrznych oraz okien w pojazdach
folia adhezyjna – biała błyszcząca bezklejowa, do naklejania na powierzchnie gładkie gdzie nie można pozostawić śladu po kleju
baner – laminowana tkanina poliestrowa, do druku reklam zewnętrznych, nadająca się do dalszego wykończenia np. zgrzewanie i oczkowanie

 

frontlit – umożliwia zadruk jednostronny
blockout – z czarnym separatorem, umożliwia zadruk dwustronny
mesh – o strukturze siatki
backlit – do kasetonów podświetlanych z mocowaniem na klipy
papier whiteback – biały, jednostronnie powlekany o powierzchni satynowej, do druku jednostronnego, najczęściej jako podkład do wydruku plakatów
canvas – płótno do druku jednostronnego, przypominające strukturą płótno malarskie, do wydruków obrazów
backlight – materiał poliestrowy do wydruków reklam podświetlanych z systemem wymiennym np. menu w restauracji
tapeta – biały, jednostronnie powleczony materiał na bazie papieru, do druku grafik naklejanych na ściany

 

Wydruki aplikujemy na różnorodnych powierzchniach.

Realizacje

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Jak działamy?

Projekt

 

Zespół projektowy Interform to specjaliści z dyplomami krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ich wiedza i doświadczenie sprawia, że Twój projekt zostanie wykonany z jak największą dokładnością.

Materiały

 

Tworząc druk wielkoformatowy wykorzystujemy wysokiej jakości materiały. To właśnie dzięki nim, projekty są estetyczne i trwałe.

Druk

 

Interform to nowoczesny park maszyn, dzięki któremu uzyskujemy wysoką jakość druku, soczystość, nasycenie oraz realizm kolorów. Nowoczesne rozwiązania drukarskie to gwarancja trwałości kolorystyki.
Korzystamy z plotera solwentowego Mimaki JV33 (szerokość zadruku 160 cm), który umożliwia druk o jakości fotograficznej. Stosujemy oryginalne farby i autoryzowane media co gwarantuje otrzymanie produktu najwyższej jakości.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Gabrieli Zapolskiej 36

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00