Oklejanie witryn

Witryna to pierwszy kontakt Twojej firmy z klientem.

  • Wyróżnienie miejsca na tle innych
  • Skuteczna promocja produktu / usługi
  • Pierwszy kontakt z klientem
  •  Ochrona przed nadmierną penetracją wnętrza przez promienie słoneczne

Oklejanie witryn Kraków – Interform

 

Witryna jest pierwszym kontaktem klienta z Twoją działalnością. Od jej wyglądu zależy czy przechodzień wejdzie do środka Twojego lokalu, czy pójdzie dalej. Odpowiednio zaprojektowana, zgodna z ogólną koncepcją wizualną firmy witryna, może więc być pierwszym czynnikiem na drodze do osiągnięcia sukcesu. Dlatego też, warto w tym zakresie skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się oklejaniem witryn.

 

Nasze usługi oferujemy firmom prowadzącym różnego rodzaju działalność, od sklepów z odzieżą przez apteki, do banków. Dla każdego klienta staramy się dobrać jak najbardziej dopasowane do jego indywidualnych potrzeb rozwiązanie.

 

Zalety

 

Oprócz aspektu dekoracyjnego i marketingowego wyklejanie witryn może służyć również do zabezpieczenia wnętrza lokalu przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Profesjonalnie oklejona witryna zapewnienia także prywatności klientom oraz pracownikom, którzy przebywają wewnątrz sklepu.

 

Materiały

 

Wykonujemy oklejanie witryn różnymi foliami. Wybór materiału zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Możemy wykorzystać folie z wydrukiem fotograficznym one way vision lub pełne. Do oklejania folią wykorzystujemy folie tzw. mrożone (częściowo przezierne), witrażowe lub wycięte w różne kształty i zadrukowane. Materiał, którym oklejamy witryny jest zawsze najwyższej jakości, sprowadzamy go tylko ze sprawdzonych źródeł.

 

Zapraszamy do współpracy

 

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami z zakresu oklejania witryn na terenie Krakowa zapraszamy do kontaktu i współpracy. Nasi pracownicy nie tylko doradzą w wyborze materiału, ale także pomogą dobrać Państwu odpowiednią grafikę, która będzie ciekawa i przede wszystkim estetyczna. Sprawdź nas!

Realizacje

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

O firmie

Jak działamy?

Projekt

 

Zespół projektowy Interform to specjaliści z dyplomami krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ich wiedza i doświadczenie sprawi, że to właśnie Twoja witryna wyróżni się pośród innych i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

Materiały

 

Do oklejania wykorzystujemy folie wylewane, odporne na działanie promieni UV, dzięki czemu są trwałe, nie płowieją i nie odbarwiają się. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, projekty są estetyczne i trwałe. Ponadto, jeśli zajdzie taka, wykonaną za pomocą takich materiałów grafikę można, potrzeba, łatwo usunąć w dowolnym momencie eksploatacji.

Druk

 

Posiadamy nowoczesny park maszyn, dzięki któremu uzyskujemy wysoką jakość druku, soczystość, nasycenie oraz realizm kolorów. Nowoczesne rozwiązania drukarskie to gwarancja trwałości kolorystyki.

Aplikacja

 

Poza wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz druku, najważniejszą czynnością jest umiejętne nałożenie gotowej grafiki na witrynę – wymaga to dużej precyzji i cierpliwości. Powierzenie witryny naszym specjalistom to gwarancja idealnego ułożenia grafiki i trwałości.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Stańczyka 3

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00