Szyldy i szyldy kute

  • Projekty nawiązujące do starej architektury
  • Szyld wykonany zgodne z wymogami głównego Plastyka i Głównego konserwatora
  • Zajmiemy się niezbędnymi zezwoleniami, tak abyś mógł zająć się rozwojem swojej firmy.

Interform – szyldy reklamowe Kraków

 

Szyldy reklamowe mają za zadanie poinformować znajdujące się w pobliżu osoby o obecności określonej firmy w tym konkretnym miejscu. Szyldy reklamowe spełniają również drugą, niemniej ważną funkcję – odpowiednio przygotowany szyld jest również znakomitym nośnikiem reklamy zewnętrznej. Dlatego też, szyldy firmowe są popularnym rozwiązaniem umieszczanym przy drzwiach do placówki, a szyldy sklepowe – nad wejściem do sklepów.

 

Szyldy podświetlane

 

Szyld podświetlany zawsze prezentuje się bardziej atrakcyjnie, a przy tym jest doskonale widoczny w nocy. Takie szyldy reklamowe podświetla się zewnętrznym światłem, które również warto odpowiednio zaprojektować. W przeciwieństwie do kasetonów nie ma tutaj jednak możliwości zastosowania oświetlenia wewnętrznego.

 

Informacja i reklama zewnętrzna w jednym

 

Charakterystyczne cechy szyldów, które przyciągają zainteresowanych, to ich tradycyjny wygląd oraz niższe koszty. Takie rozwiązania często stosowane są w starszej, zabytkowej części miasta. Warto również dodać, że odpowiednio zaprojektowany, przez naszych doświadczonych ekspertów szyld, znakomicie odnajdzie się również w bardziej nowoczesnym otoczeniu.

 

Reklama zgodna z wymogami dla zabytków

 

Szyldy kute to forma reklamowa, która doskonale współgra z zabytkową architekturą. W związku z tym stanowi rodzaj reklamy zalecanej i zgodnej z wymogami Głównego Plastyka i Głównego Konserwatora. Nasze usługi w tym zakresie są kompleksowe – dopełnimy w imieniu Klienta wszelkich niezbędnych formalności związanych z legalizacją reklamy.

 

Na zamówienie zaprojektujemy i wykonamy dowolne szyldy reklamowe. Kraków jest naszym miejscem wytwarzania, ale z przyjemnością nasze doświadczenia przeniesiemy w dowolny zakątek Polski. Chętnie zainspirujemy bądź przekujemy indywidualny pomysł na ciekawy projekt i go zrealizujemy. Szyld może reprezentować naprawdę każdą branżę, co pokazują nasze liczne realizacje.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą siedzibą w Krakowie – sprawdź, jaki szyld reklamowy zaproponujemy dla Twojej firmy! Zapraszamy również do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kasetonów, otoków i liter przestrzennych, którą znajdą Państwo tutaj:
Kasetony, otoki i litery przestrzenne

Realizacje

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Gabrieli Zapolskiej 36

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 533 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00