Interform –  firma reklamowa Kraków

 

Trzydzieści lat reklamy zewnętrznej i wielkoformatowej

Interform to producent reklam z 30-letnim doświadczeniem. Na naszych oczach diody LED zastąpiły świetlówki w znakach i napisach. Byliśmy świadkami eksplozji reklamy zewnętrznej w Polsce na początku lat 90-ych oraz stopniowego uszlachetniania się branży oraz„czyszczenia” przestrzeni miejskiej z reklam o wątpliwej wartości estetycznej. Obserwowaliśmy transformację przemysłu reklamowego, wahania w dynamice rynku i nauczyliśmy się wyciągać z nich wioski. Wiemy, co jest na czasie i w jakim kierunku zmieniają się trendy.

 

Działamy nieprzerwanie od 1991 roku. Stawiamy na jakość i nowatorstwo. Specjalizujemy się w systemach reklamy zewnętrznej i wielkoformatowej, zapewniających widoczność i prestiż placówkom naszych Klientów. Pracujemy zarówno z małymi, lokalnymi firmami jak i markami o globalnym zasięgu. To, co dla innych firm stanowi problem, dla nas jest interesującym wyzwaniem. Nasze realizacje wspierają biznes w kilkudziesięciu miastach Polski, ale także w Niemczech, Danii, Francji, Hiszpanii, Austrii i Szwecji. Przekonaj się, jak atrakcyjnie może się prezentować reklama dla Twojej firmy.

                           NASZ ZESPÓŁ

Zarząd

team_image

WŁAŚCICIEL

Piotr Sozański

e-mail:

[email protected]

team_image

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Mikołaj Sozański

Asystent zespołu

team_image

SEKRETARIAT

EWA ZYGAN

tel. 12 632 01 02

kom. 533 381 493
e-mail: [email protected]

Graphic designers

team_image

OPIEKUN KLIENTA

Dawid Socha

kom. 609 469 797

e-mail: [email protected]

team_image

OPIEKUN KLIENTA

Grzegorz Lasota

kom.  531 662 662
e-mail: [email protected]

team_image

GRAPHIC DESIGNER

kom. 537 874 427
e-mail: [email protected]

Druk wielkoformatowy

team_image

DRUK WIELKOFORMATOWY

kom.  533 333 887
e-mail: [email protected]

Obróbka laserowa i frezowanie

team_image

WYCINANIE I GRAWEROWANIE LASEROWE

FREZOWANIE W TWORZYWACH SZTUCZNYCH

e-mail: [email protected]

Zespół monterski

Interform – reklama zewnętrzna i wewnętrzna Kraków

 

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, banery reklamowe, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy czy tablice reklamowe. Zajmujemy się również oklejaniem samochodów oraz witryn. Projektujemy, tworzymy i montujemy stoiska reklamowe dla firm, tablice i systemy informacji wymiennej oraz systemy wystawiennicze takie jak gabloty, stojaki i ekspozytory oraz ścianki wystawiennicze.

Zapewniamy solidne i fachowe doradztwo oraz rzetelną obsługę. Doradzamy jak zwrócić uwagę potencjalnych klientów na Twoją firmę. Lubimy wyzwania i umiemy sobie z nimi radzić. Podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. To one pozwalają nam zaprezentować nasz potencjał i doświadczenie. Jako firma reklamowa Kraków obsługujemy od lat, szybko zaczęliśmy również pozyskiwać klientów w innych częściach Polski. Poszliśmy też krok dalej – do tej pory zrealizowaliśmy zlecenia dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Nasz zespół projektowy tworzą absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Reklama jest branżą, w której wszyscy członkowie naszego zespołu posiadają wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom unikatowe rozwiązania, charakteryzujące się zarówno dbałością o wymiar estetyczny, jak i praktyczny. Posiadamy własne obiekty wyposażone w nowoczesny park maszynowy.

Reklama w wielu odsłonach z Interform

 

Przygotujemy projekty dla firm małych i dużych. Dopasujemy propozycje do branży i posiadanego budżetu. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty w dowolne miejsce.

Zapraszamy już dziś do sprawdzenia, jaka przygotowana przez INTERFORM reklama zewnętrzna lub wewnętrzna może wspomóc Twoją firmę!

 

Dobra widoczność i rozpoznawalność marki to podstawa sukcesu na współczesnym rynku. Choć coraz więcej działań marketingowych przenosi się do Internetu, większość stacjonarnych firm i instytucji nie może skutecznie funkcjonować bez szyldów, banerów, pylonów czy reklamy wielkoformatowej. Jeśli dotyczy to także Twojego biznesu, zapraszamy do współpracy.

Rodzaje reklamy zewnętrznej i wewnętrznej

Firma Interform zapewnia szerokie spektrum klasycznych i niestandardowych rozwiązań z zakresu reklamy zewnętrznej i wewnętrznej dla przedsiębiorstw, sklepów, galerii handlowych, banków, instytucji publicznych czy stacji benzynowych. Oferujemy projektowanie, wykonanie, montaż i błyskawiczne serwisowanie m.in.: liter przestrzennych, reklam świetlnych, kasetonów, otoków, szyldów, pylonów, banerów, witaczy, totemów i tablic reklamowych.

Wykonujemy także stoiska targowe, ekspozytory i ścianki wystawiennicze, rollup’y i stojaki reklamowe. Zajmujemy sięrównież oklejaniem floty samochodowej i wyklejaniem witryn sklepowych. Nowoczesny i rozbudowany park maszynowy pozwala nam na miejscu wykonywać usługi z zakresu frezowania, wycinania i grawerowania laserem w dowolnym materiale.

Pokaż się z najlepszej strony

Każda forma reklamy ma przykuć uwagę odbiorcy, wzbudzić pozytywne emocje i przekazać informację sprzedażową. Wybierając Interform masz pewność, że zamówiona reklama zewnętrzna będzie atrakcyjna, estetyczna i wpisze się w otoczenie. Zatroszczą się o to doświadczeni specjaliści od marketingu i dyplomowani projektanci z krakowskiej ASP.

Dajemy gwarancję, że litery przestrzenne nie rozlecą się, pylony nie spadną nikomu na głowę pod wpływem gwałtownych wichur, a podświetlane kasetony nie porażą prądem nawet w ulewnym deszczu. Produkowane przez nas reklamy są solidne, odporne na upływ czasu i działanie warunków atmosferycznych. Stosujemy tylko wysokiej jakości materiały od renomowanych producentów, wyselekcjonowane pod kątem najlepszego efektu wizerunkowego i największej trwałości. Montujemy inteligentne, energooszczędne oświetlenie i dbamy o recykling niewykorzystanych surowców. W skrócie jesteśmy firmą, na której możesz polegać.