Stoiska targowe

Zaprezentuj swoja firmę na targach i konferencjach

Skuteczna Prezentacja firmy na targach – stoiska targowe

Targi, będąc formą zorganizowanego rynku, łączącego wielu sprzedających z potencjalnymi klientami, stanowią wyjątkową okazję do zaprezentowania wizerunku firmy. Dlatego też, stoiska targowe, które proponujemy, odznaczają się niepowtarzalnym charakterem oraz wysoką funkcjonalnością – wiemy, że muszą one przykuć uwagę uczestników targów oraz stworzyć klimat zachęcający do odwiedzenia stoiska. Przygotowane przez nas stoiska reklamowe pełnią również inną funkcję – w parze z ciekawym projektem pod względem architektonicznym, dostarczają klientowi informację o firmie i prezentowanej przez nią ofercie.

 

Interform przygotuje na targi

 

Naszą niewątpliwą przewagą jest fakt, że zaprojektowane przez nas stoiska reklamowe wykonujemy w całości. Oferujemy kompleksowe usługi – zapewniamy montaż stoiska oraz jego obsługę podczas imprezach targowych, zarówno w Polsce i za granicą. Dla tych, którzy myślą tylko o ich zakupie, przygotowujemy ekspozycje do samodzielnego transportu i montażu.

Dzięki zastosowaniu zaprojektowanych i wykonanych przez nas stoisk reklamowych, Ci których zachęcimy do odwiedzenia Państwa ekspozycji, w wygodnych warunkach będą mogli poznać prezentowaną ofertę. Komfort ten nastraja pozytywnie, co z pewnością wpływa na wizerunek firmy w oczach potencjalnych klientów.

 

Doświadczenie procentuje

 

Nasza firma jest wyposażona w nowoczesny i bogaty park maszynowy. Tworzymy stoiska dopasowane do specyfiki klienta, a przy tym estetyczne i funkcjonalne. Stworzenie atrakcyjnego stanowiska targowego to wyzwanie, którego podejmujemy się z przyjemnością. Specjalnie dla naszych klientów realizujemy wymagające i nietypowe pomysły. Do prac projektowych zatrudniamy absolwentów Akademii Sztuk Pięknych z Krakowa, którzy w otoczeniu doświadczonych inżynierów tworzą naprawdę wyjątkowe realizacje.

Z zaprojektowanych i wykonanych przez INTERFORM stoisk targowych z powodzeniem korzystali Klienci, uczestniczący w dziesiątkach wydarzeń promocyjnych, odbywających się zarówno w Polsce, jak i w innych europejskich państwach.

Doceniło nas już szerokie grono Klientów – poniżej prezentujemy przykłady wykonanych przez nas dotychczas stoisk reklamowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Gabrieli Zapolskiej 36

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00