Litery przestrzenne

Przyciągnij uwagę niepowtarzalnym kształtem i formą.

 • Litery przestrzenne  z aluminium
 • Litery przestrzenne ze stali nierdzewnej
 • Litery przestrzenne z pleksiglasu
 • Litery przestrzenne z mosiądzu
 • Litery przestrzenne drukowane 3D
 • Litery przestrzenne z efektem halo
 • Litery przestrzenne wielkogabarytowe
 • Litery przestrzenne z bloku PMMA
 • Litery przestrzenne super płytkie

Litery przestrzenne, napisy 3D

 

Litery przestrzenne – estetyka, prestiż i znakomita rozpoznawalność marki.

W przeciwieństwie do dawnych rzemieślników mamy nowoczesne urządzenia: plotery frezujące i grawerujące, wycinarki laserwe, maszynowe kształtowanie boków liter. To kompletny park maszynowy pozwalający na realizację liter w każdym kształcie, rozmiarze i technice, umiożliwiający zaprojektować dowolny wzór z laserową precyzją. Nasze realizacje wykonujemy ze starannie dobranych materiałów – tworzyw sztucznych, aluminium, stali nierdzewnej i materiałów kompozytowych stanowią jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Podświetlane litery przestrzenne uatrakcyjniają wnętrza i fasady biur, sklepów, hoteli, restauracji i zakładów, ułatwiając znalezienie Twojego biznesu w konkurencyjnym otoczeniu. Zobacz, jak wyglądają nasze realizacje dla lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorców.

 

 • Litery przestrzenne –  Efektywny i skuteczny przekaz
 • Litery przestrzenne – Dowolna forma i kolorystyka
 • Litery przestrzenne – Szeroki wachlarz używanych materiałów i ich kombinacji
 • Litery przestrzenne – Ekspozycja liter na dachach oraz elewacjach obiektów

Realizacje

Realizacje

Podświetlane litery przestrzenne do wnętrz i na fasadę

Interform zajmuje się projektowaniem i produkcją podświetlanych liter przestrzennych w dowolnym rozmiarze, kształcie i palecie kolorystycznej. W zależności od budżetu i przeznaczenia oferujemy szeroki wachlarz dostępnych materiałów.

Najbardziej ekonomiczną opcją są litery przestrzenne ze styroduru – lekkiej i wytrzymałej na warunki atmosferyczne pianki poliestrowej. Litery dowolnej wielkości, grubości i kształtu wycinamy na naszym ploterze termicznym i pokrywamy farbami akrylowymi, PCV lub pleksiglasem.

Podświetlane litery przestrzenne z pleksiglasu to najczęściej spotykana wariacja – są relatywnie niedrogie i trwałe, a przy tym wyglądają bardzo atrakcyjnie, o ile są precyzyjnie zmontowane. Boki i lica liter wykonujemy z pleksi, tył ze spienionego PCV. Energooszczędne podświetlenie diodami LED wyposażamy w dyskretny i niezawodny system zasilania.

Jeśli zależy Ci na maksymalnej trwałości i potrzebujesz reklamy o imponujących gabarytach do zamontowania np. na dachu budynku, oferujemy litery przestrzenne z aluminium. Boki i tył wycinamy z bardzo wytrzymałego, lakierowanego proszkowo aluminium. Fronty w zależności od rozmiaru wykonujemy z pleksi lub w technologii napinanego lica.

Wykonujemy także ozdobne litery przestrzenne z drewna. W niektórych warunkach drewno, jako materiał organiczny, odrobinę rustykalny i „cieplejszy” niż tworzywa sztuczne czy metale, będzie dużo lepiej pasować do identyfikacji wizualnej marki oraz otoczenia.

Jak działamy?

Projekt

 

Zespół Interform opracuje projekt zgodnie z Twoimi wytycznymi tak, by zamówione litery przestrzenne skutecznie wyróżniały Twój biznes.

Materiały

 

Litery przestrzenne wykonujemy z wysokiej jakości materiałów co zapewnia im trwałość oraz estetyczny wygląd. Wykorzystujemy najnowsze technologie. Zamontowanie niezależnego źródła światła LED zwiększa ich widoczność i zmniejsza koszty eksploatacyjne

Wykonanie i logistyka

 

Posiadamy zaplecze produkcyjne, umożliwiające szybką realizację Twojego zamówienia w dowolnych ilościach. Po wykonaniu, litery przestrzenne zamontujemy w wyznaczonym miejscu i określonym terminie.

Zaufali nam

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Gabrieli Zapolskiej 36

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 632 01 02
kom. (+48 ) 553 381 493

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 do 16:00