Pylony i witacze

Zaznacz swoją obecność w wyjątkowy sposób.

  • Nadają prestiż Twojemu obiektowi
  • Mają różnorodny kształt i wykonywane są z różnych materiałów
  • Posiadają własne źródło zasilania (opcjonalnie)
  • Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo użytkowania
  • Odporne na warunki atmosferyczne

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

PYLONY, TOTEMY, WITACZE REKLAMOWE

 Efektowna i skuteczna forma reklamy

 

Witacze, totemy i pylony reklamowe to ciekawy i efektowny sposób na reklamę zewnętrzną, pozwalający na zaznaczenie swojej obecność w wyjątkowy sposób. Nadajemy im różne formy i kształty. Większe, bądź mniejsze gabaryty decydują o tym, czy realizacje muszą być montowane na stałe, czy mogą stanowić przenośny element. Pylony reklamowe osiągają często naprawdę duże rozmiary, ale i totemy reklamowe najczęściej osadzane są trwale w gruncie. Witacze to również coraz popularniejszy element znajdujący zastosowanie przy wjeździe do firmy, miejscowości lub przy granicach administracyjnych miast, gmin i powiatów

 

Możliwe jest wyposażenie tych form reklamy zewnętrznej we własne źródło zasilania. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje solidna i trwała konstrukcja oraz zasilanie niskoprądowe 12 V, przy użyciu źródła świata LED. Dodatkowo, pylony reklamowe oraz witacze są odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne.

 

Efektowną reklamę, a zarazem informację o firmie zapewnią totemy i pylony reklamowe. Natomiast witacze stanowią już nieodłączny element krajobrazu gmin i miejscowości czy wjazdów do firm – dołącz do tego grona.

64

Ilość wykonanych pylonów i witaczy

Pylony, witacze i totemy reklamowo-informacyjne

Polecamy witacze, totemy i pylony reklamowe. Kraków to miasto, w którym je wytwarzamy, ale dostarczymy je w dowolne, wskazane przez klienta miejsce. Mogą być wykonane w różnych formach i kształtach. Pylony uformowane z kształtek systemowych, posiadają lico z pleksiglasu oklejonego foliami samoprzylepnymi. Za oświetlenie odpowiadają moduły LED.

 

Pylony z dibondu opierają się na stalowej konstrukcji ocynkowanej. Pokryta jest ona trwałym materiałem warstwowym typu dibond, który nie jest przezroczysty. To właśnie w tym materiale wyfrezowana – otworowana jest treść, która następnie podklejona jest pleksiglasem. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy efekt świecenia treści. Jeśli rozważamy tę technologię, to możliwe jest również zastosowanie treści w formie liter przestrzennych.

 

Skorzystaj już dziś z tych ciekawych opcji reklamy zewnętrznej.

Realizacje

125

Klientów w gastronomii

253

Realizacji miesięcznie

72

Stałych klientów

25

Lat na rynku

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Jak działamy?

Projekt

 

Zespół projektowy Interform przygotuje projekt zgodnie z Twoimi wytycznymi tak, by zamówione pylony, totemy oraz witacze nadawały niepowtarzalny charakter miejscu.  Stworzy wizualizacje które ułatwią wybór.

Materiały

 

Pylony, totemy oraz witacze wykonujemy z wysokiej jakości materiałów co zapewnia im trwałość oraz estetyczny wygląd. Wykorzystujemy technologię, która umożliwia zamontowanie niezależnego źródła zasilania. Konstrukcje spełniają rygorystyczne normy dotyczące bezpieczeństwa i trwałości (normy obciążenia wiatrem).

Wykonanie i logistyka

 

Posiadamy zaplecze produkcyjne, umożliwiające szybką realizację Twojego zamówienia w dowolnych ilościach. Po wykonaniu zlecenia, pylony, totemy oraz witacze zamocujemy w wyznaczonym miejscu i określonym terminie.

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Stańczyka 3

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 623 25 41
fax (+48 12) 623 25 40

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 9:00 do 17:00

Błąd: Brak formularza kontaktowego.