Kasetony i otoki

Efektywne wyróżnienie miejsca Twojej działalności

  • Nadają prestiż placówce
  • Komponują się z fasadą budynku
  • Umożliwiają szybką identyfikację miejsca
  • Posiadają własne źródło zasilania

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Interform – Otoki i kasetony reklamowe Kraków

 

Otoki i kasetony reklamowe podświetlane to popularna forma reklamy zewnętrznej, kładąca nacisk na estetykę i prestiż. Znajdują one zastosowanie m.in. w bankach, marketach, stacjach benzynowych i warsztatach. Niezwykłe wrażenie estetyczne robią podświetlane kasetony z dibondu stosowane zarówno we wnętrzach jak i na elewacjach. Kasetony świetlne mogą z powodzeniem służyć jako oznaczenie firmy z dowolnej branży. Kasetony reklamowe to bardzo efektowny rodzaj reklamy, a przy tym niewymagający ponoszenia dużych nakładów finansowych przez reklamodawcę.

Jako doświadczony producent kasetonów reklamowych oferujemy szeroki zakres produktów, w tym otoki i kasetony świetlne w Krakowie.Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i w razie wszelkich pytań do kontaktu z naszym biurem.

586

Ilość wykonanych kasetonów i otoków

dfghdfghdfghdfhgdfghdfhgdfh

dfgjdfhjdfhjd\df

d

fj

dfjd

jf

d

f

Kasetony z ramą aluminiową z licem z pleksigalsu

Mocna i trwała konstrukcja, jaką posiadają kasetony reklamowe tego typu, umożliwia ich zastosowanie w każdych warunkach.

W przypadku kasetonów dłuższych niż 3 m zaleca się zastosowanie poliwęglanu komorowego jako wypełnienia. Przy większych partiach kasetonów możliwa jest technologia termoformowania, która pomoże uzyskać atrakcyjny kształt.

Kasetony formowane z tworzyw sztucznych

Tego typu kasetony podświetlane to bardzo atrakcyjna odmiana reklamy świetlnej. Jako doświadczony producent kasetonów reklamowych potrafimy wykonać reklamy świetlne o dowolnych kształtach. Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Kaseton świetlne dostępne w naszej ofercie zachowują estetyczny wygląd przez wiele lat.

Kasetony wykonane w technologii napinanego lica

Zastosowanie tak zwanego elastycznego lica umożliwia wykonanie kasetonów o dużym rozmiarze. Kasetony te są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. W połączeniu z wielkoformatowym drukiem solwentowym taka reklama świetlna jest bardzo atrakcyjna.

Kasetony podświetlane wykonane w technologii napinanego lica

Dzięki zastosowaniu tak zwanego elastycznego lica, możemy uzyskać dowolny rozmiar kasetonów reklamowych. Kraków, Paryż i Madryt, to tylko niektóre z miast w, których znajdują się nasze realizacje. Warto dodać, że wszystkie nasze kasetony są odporne na każde warunki atmosferyczne, a do tego również na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli połączymy je z wielkoformatowym drukiem solwentowym, to taka reklama świetlna jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

Kasetony z dibondu

Dibond to laminat polietylenowo-aluminiowy. który przeważnie wypełniony jest kolorowym lub bezbarwnym pleksiglasem, uzyskując nadzwyczajne efekty. Powstają z niego kasetony podświetlane, które są niezwykle estetyczne i trwałe, a przy tym mogą być z powodzeniem stosowane zarówno na elewacjach, jak i we wnętrzach.

Accordion Title

Empty section. Edit page to add content here.

Realizacje

125

Klientów w gastronomii

26

Realizacji miesięcznie

72

Stałych klientów

25

Lat na rynku

O firmie

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji reklam. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz zdobywamy cenne doświadczenie, aby zapewnić Klientom atrakcyjny wachlarz produktów. Oferujemy profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz solidne i fachowe doradztwo. Mając na uwadze Państwa oczekiwania, podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. Są one dla nas wyzwaniami, dzięki którym mamy możliwość zaprezentowania naszego potencjału oraz doświadczenia. Nasz zespół projektantów to między innymi absolwenci  Akademii Sztuk Pięknych. Zaproponują rozwiązania dzięki którym Państwa Firma wyróżni się na tle konkurencji. Dysponujemy własnymi obiektami wyposażonymi w nowoczesny park maszynowy. Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

[rev_slider_vc alias=”Intro-Interform”]

Jak działamy?

Projekt

 

Zespół projektowy Interform przygotuje projekt zgodnie z Twoimi wytycznymi tak, by zamówione kasetony i otoki reklamowe idealnie komponowały się fasadą budynku nadając prestiżowy charakter placówce.

Materiały

 

Kasetony i otoki wykonujemy z wysokiej jakości materiałów co zapewnia im trwałość oraz estetyczny wygląd. Wykorzystujemy technologię, która umożliwia zamontowanie niezależnego źródła zasilania.

Wykonanie i logistyka

 

Posiadamy zaplecze produkcyjne, umożliwiające szybką realizację Twojego zamówienia w dowolnych ilościach. Po wykonaniu zlecenia, kasetony i otoki reklamowe zamocujemy w wyznaczonym miejscu i określonym terminie.

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Stańczyka 3

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 623 25 41
fax (+48 12) 623 25 40

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 9:00 do 17:00

Błąd: Brak formularza kontaktowego.