Reklama na samochodach

Interform – reklama na samochodach Kraków

 

Reklama na samochodach to bardzo ciekawa forma mobilnej reklamy zewnętrznej. Jest to swoista wizytówka firmy, której ograniczenia związane są jedynie z zakresem przemieszczania się auta. Dziś reklama na pojazdach jest jedną z najczęściej wykorzystanych form reklamy zarówno w Krakowie, jak i innych miastach – wszędzie możesz z nią dotrzeć! Bez dodatkowych opłat za ponowną edycję czy kolejny kanał dystrybucji!

 

Koszt umieszczenia reklamy na samochodzie jest jednorazowy – samochód oklejamy raz i zyskujemy mobilny nośnik reklamy. Oryginalnie oklejony reklamą samochód jest łatwy do dostrzeżenia zarówno w ruchu, jak i na parkingu. Dzięki naszym atrakcyjnym, trwałym i solidnym projektom nie tylko wzmocnisz wizerunek Twojej firmy i dodasz jej prestiżu – oklejanie samochodu to również świetny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki i popularyzację danych kontaktowych firmy.

 

Atrakcyjne zabezpieczenie karoserii – reklama na samochodzie Kraków

 

Reklama na samochodach jest bardzo popularną i atrakcyjną formą. Auto oklejone folią zyskuje dodatkowe zabezpieczenie karoserii oraz staje się rozpoznawalne w każdych warunkach.

 

Oklejając samochodu nadajemy mu również niepowtarzalny styl. Co więcej, jednakowo oznakowane pojazdy, (w ramach systemu identyfikacji wizualnej firmy), to świetny sposób na promocję spójnego wizerunku firmy. Auto może być oklejone w całości, możemy również przygotować mniejszą formę zmiany – naklejki na samochód. Z przyjemnością doradzimy Państwu i zainspirujemy w zakresie tej formy reklamy.

 

Reklama na pojazdach promuje Twoją firmę, zmienia w bardziej spójny styl floty firmowej, a dodatkowo zabezpiecza karoserię. W mobilny sposób zapewnia dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. To wszystko przy jednorazowej inwestycji.

 

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami z zakresu reklamy na samochodach na terenie Krakowa i innych miast zapraszamy do kontaktu z INTERFORM. Chętnie podejmiemy również współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą samochodów.