litery-test

Litery przestrzenne

Przyciągnij uwagę niepowtarzalnym kształtem i formą.

  • Efektywny i skuteczny przekaz
  • Dowolna forma i kolorystyka
  • Szeroki wachlarz używanych materiałów i ich kombinacji
  • Ekspozycja liter na dachach oraz elewacjach obiektów

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Inrerform – Litery przestrzenne, Litery napisy 3D Kraków

 

Jedną z najpopularniejszych form reklamy wewnętrznej i zewnętrznej są litery przestrzenne, wykonywane z materiałów takich jak styrodur, dibond, plexi czy metal. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania o dowolnej formie i wielkości, a także litery przestrzenne podświetlane od wewnątrz za pomocą diod LED – wszystko zależy jedynie od projektu i pomysłu Klienta i miejsca ich umieszczenia.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

65

Ilość wykonanych liter przestrzennych w tym miesiącu

Litery przestrzenne ze styroduru

Napisy i elementy wykonane ze styroduru to bardzo ekonomiczna, a jednocześnie atrakcyjna forma reklamy przestrzennej. Styrodur to pianka poliestrowa, która jest lekka i odporna na warunki atmosferyczne. Dzięki naszemu ploterowi termicznemu, możemy wyciąć nawet najbardziej skomplikowane kształty o różnej grubości. Litery możemy również pokryć dowolnym kolorem farb akrylowych, pleksiglasem oraz PVC.

Litery przestrzenne z pleksiglasu

Najczęściej spotykana technologia budowy liter to wykonanie lica i boków z pleksiglasu, natomiast tyłu z PCV spienionego. Duża paleta dostępnych kolorów zaspokoi potrzeby każdego klienta. Podświetlenie diodami LED doda bardziej efektownego wyglądu, a są one przy tym trwałe, energooszczędne i odporne na warunki atmosferyczne.

Litery przestrzenne z aluminium z frontami z pleksiglasu

Jest to technologia budowy liter i znaków dedykowana realizacjom o maksymalnej wytrzymałości i dużym formacie. Front liter tworzy kolorowy pleksiglas lub pleksiglas mleczny oklejony folią samoprzylepną. W tym wypadku boki i tył liter wykonujemy z lakierowanego proszkowo aluminium. Duże litery wzmocnione konstrukcją wewnątrz można bezpiecznie zastosować nawet na dachu. Wykonane w ten sposób litery przestrzenne podświetlane są od wewnątrz za pomocą diod LED.

Litery przestrzenne z aluminium z licem napinanym

Cechą charakterystyczną liter przestrzennych wykonanych w ten sposób jest ich duża trwałość w każdych warunkach. Elastyczne lico umożliwia wykonanie liter o dużych rozmiarach, większych niż wymiar płyty pleksiglasu. Boki i tył litery wykonane jest z aluminium systemowego, co umożliwia napięcie lica w postaci zadrukowanego baneru. Litery przestrzenne, wykonane w tej sposób są podświetlone diodami LED.

Realizacje

Realizacje

163

Klientów w gastronomii

11

Realizacji miesięcznie

25

Stałych klientów

25

Lat na rynku

Jak działamy?

Projekt

 

Zespół Interform opracuje projekt zgodnie z Twoimi wytycznymi tak, by zamówione litery przestrzenne skutecznie wyróżniały Twój biznes.

Materiały

 

Litery przestrzenne wykonujemy z wysokiej jakości materiałów co zapewnia im trwałość oraz estetyczny wygląd. Wykorzystujemy najnowsze technologie. Zamontowanie niezależnego źródła światła LED zwiększa ich widoczność i zmniejsza koszty eksploatacyjne

Wykonanie i logistyka

 

Posiadamy zaplecze produkcyjne, umożliwiające szybką realizację Twojego zamówienia w dowolnych ilościach. Po wykonaniu, litery przestrzenne zamontujemy w wyznaczonym miejscu i określonym terminie.

Zaufali nam

INTERFORM Piotr Sozański

 

30-126 Kraków
ul. Stańczyka 3

NIP: 677-006-97-17

tel. (+48 12) 623 25 41
fax (+48 12) 623 25 40

 

e-mail: [email protected]
www.interform.com.pl

Godziny pracy:

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach 9:00 do 17:00

Błąd: Brak formularza kontaktowego.