INTERFORM – firma reklamowa Kraków

 

W 1991 roku rozpoczęliśmy działalność jako producent reklam. Kraków jest siedzibą INTERFORM od początku naszej obecności na rynku. Reklama zewnętrzna oraz wewnętrzna to dziedziny, w których oferujemy kompleksowe usługi – projektujemy, wytwarzamy i montujemy reklamy różnego rodzaju. Wciąż uzupełniamy swoje wieloletnie doświadczenie, zapewniając szeroki zakres dostępnych rozwiązań. Nasze realizacje, niezmiennie od lat, stanowią nie tylko znakomite oznakowanie firm, ułatwiające ich odnalezienie, ale również dodające prestiżu.

Interform – reklama zewnętrzna i wewnętrzna Kraków

 

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, banery reklamowe, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy czy tablice reklamowe. Zajmujemy się również oklejaniem samochodów oraz witryn. Projektujemy, tworzymy i montujemy stoiska reklamowe dla firm, tablice i systemy informacji wymiennej oraz systemy wystawiennicze takie jak gabloty, stojaki i ekspozytory oraz ścianki wystawiennicze.

Zapewniamy solidne i fachowe doradztwo oraz rzetelną obsługę. Doradzamy jak zwrócić uwagę potencjalnych klientów na Twoją firmę. Lubimy wyzwania i umiemy sobie z nimi radzić. Podejmujemy się trudnych i nietypowych realizacji. To one pozwalają nam zaprezentować nasz potencjał i doświadczenie. Jako firma reklamowa Kraków obsługujemy od lat, szybko zaczęliśmy również pozyskiwać klientów w innych częściach Polski. Poszliśmy też krok dalej – do tej pory zrealizowaliśmy zlecenia dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Nasz zespół projektowy tworzą absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Reklama jest branżą, w której wszyscy członkowie naszego zespołu posiadają wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom unikatowe rozwiązania, charakteryzujące się zarówno dbałością o wymiar estetyczny, jak i praktyczny. Posiadamy własne obiekty wyposażone w nowoczesny park maszynowy.

Reklama w wielu odsłonach z Interform

 

Przygotujemy projekty dla firm małych i dużych. Dopasujemy propozycje do branży i posiadanego budżetu. Jesteśmy w stanie dostarczyć realizacje w dowolne miejsce.

Zapraszamy już dziś do sprawdzenia, jaka przygotowana przez INTERFORM reklama zewnętrzna lub wewnętrzna może wspomóc Twoją firmę!

Montażysta serwisant